باربری پایانه اکبر آباد

باربری پایانه اکبر آباد

اگر با پایانه های بابری تهران آشنایی داشته باشید، قطعا می دانید که پایانه باربری اکبر آباد یکی از شریان های مهم در حمل و نقل بار از تهران به سایر نقاط کشور می باشد. پایانه باربری اکبر آباد در اتوبان ساوه(رباط کریم) قرار دارد و خدمات باربری از تهران به سایر نقاط را با استفاده ار خودروهای حمل بار سبک و سنگین را انجام می دهد.

باربری پایانه اکبر آباد
آیا شرکت حمل و بار در پایانه باربری اکبر آباد فعالیتی دارد؟
در جواب به این سوال باید گفت که در حال حاضر حدود ۵۱ شرکت باربری و اتوبار دارای جواز از اصناف وجود دارند که، شرکت باربری حمل و بار یکی از بهترین این شرکت ها جهت باربری انواع بار با استفاده از مجهز ترین خودروها و با تجربه ترین افراد می باشد.

خدمات موسسه حمل و نقلی حمل و بار تهران در پایانه اکبرآباد

 •  بیمه نامه معتبر برای حمل بارهای درون شهری و برون شهری:
  همه ی ما این را می دانیم که حفظ و امنیت بار و سلامت آن مهم ترین موضوع در حمل بار و جابجایی بار می باشد. با توجه به شلوغی جاده ها و حجم سفارشات بالا و همچنین حمل و نقل به تمام نقاط کشور، مجموعه ی حمل و بار مفتخر است بارها را به کمک کادری حرفه ای و کاربلد و به روز ترین و مجهزترین خودروهای حمل بار و با تکیه بر اعتبار چندین ساله و شهرت فراوان در زمینه باربری، بار شما را از پایانه اکبرآباد به سایر نقاط کشور سالم تحویل دهد و در صورت هرگونه سرقت، آتش سوزی، مفقود شدن، آسیب های فیزیکی و…. این اطمینان را به شما می دهد که تمامی خسارات شما را با بیمه نامه معتبر پرداخت نماید.
 •  مشاوره حرفه ای به کمک کادری حرفه ای و مجرب:
  موسسه ی حمل و نقلی حمل و بار دارای کادری حرفه ای و مجرب در زمینه باربری و جابجایی بار می باشد.این افراد پیش از حمل و جابجایی بار به شما عزیزان با توجه به حرفه و تجربه ی خود در زمینه ی حمل و جابجایی بار مشاوره دهند و به تمامی سوالات شما به طور کامل پاسخ می دهند و در هر زمینه بابت باربری و اتوبار مشاوره های لازم را از مشاورین این مجموعه دریافت نمایید.
 • حمل خرده بار درون شهر و برون شهر:
  یکی دیگر از خدمات شرکت حمل و بار حمل خرده بار از پایانه اکبر آباد به سایر نقاط کشور است. شرکت حمل وبار با در اختیار داشتن راننده های با تجربه تعداد زیادی خرده بار را از تهران به سراسر کشور در کمترین زمان ممکن ارسال می نماید تا نیاز شما را در هر زمینه ای برطرف کرده باشد.
 • حمل و نقل اثاثیه درون شهر و برون شهر:
  امروزه با توجه به قیمت های بسیار بالای تعیین شده از سوی شرکت های حمل و باربری، جابجایی وسایل منزل، اثاث کشی و جابجایی آن ها موضوعی دغدغه آمیز به حساب می آید. شرکت حمل و بار با تکیه بر تجربه بالای خود در زمینه حمل ونقل این امکان را برای مشتریان خود فراهم میکند که تحت شرایطی کاملا ایمن و به کمک افرادی با سابقه و حرفه ای حمل و نقل اثاثیه آن ها به بهترین شکل ممکن انجام گیرد.
 •  ارائه مجوز های لازم باربری از اتحادیه:
  یکی از ویژگی های مهم شرکت حمل و بار، دارا بودن مجوز ها و گواهینامه های لازم جهت حمل و نقل بار درون شهری و برون شهری از سوی اتحادیه می باشد.

معرفی خدمات کلی شرکت حمل و نقل و باربری حمل و بار:

 1. جابجایی و حمل بار از پایانه اکبر آباد به اقصی نقاط کشور با ایمن ترین روش ها.
 2. ارائه خدمات باربری از پایانه اکبر آباد به طور تمام وقت و بهره مندی از کادری مجرب برای خدمات عالی به شما عزیزان.
 3. مدیریت وظیفه شناس با رفتاری کاملا حرفه ای.
 4. ارائه با کیفیت ترین خدمات به مشتریان عزیز بدون اتلاف در وقت و هزینه های جابجایی و حمل بار
 5. بهره مندی از رانندگان حرفه ای و ماهر و استفاده از بهترین و به روز ترین خودروهای حمل بار برای انواع بارها در پایانه باربری اکبر آباد.
 6. دارای تعرفه ی قیمتی مناسب به نسبت سایر شرکت های حمل و نقلی.
 7. عضویت در اتحادیه ی باربری.
 8. دارای بیمه نامه ی معتبر.
 9. دارای بیشترین رضایت از سوی مشتریان.

مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


8 + = نُه

  خانه خدماتدرباره ماتماس با ما