خدمات

بهترین کیفیت خدمات را از ما بخواهید.

باربری وانت نیسان یخچالدار

شرکت باربری تهران به شهرستان ما به عنوان یک باربری ارزان با کمترین نرخ باربری بین شهری تهران دارای مجوز رسمی از اتحادیه حمل بار و کالا همواره تلاش کرده است به عنوان بهترین باربری در پایانه باربری تهران در امر حمل و نقل بین شهری تهران و بالعکس شناخته شود .

بیمه باربری

بیمه‌ حمل و نقل کالا همچون‌ سایر پدیده‌‌های اجتماعی‌ سیر تکاملی‌ خود را در ط‌ول‌ زمان‌ سپری‌ نموده ‌تا به ‌شکل ‌امروزی‌ در آمده‌ است. دربیمه‌ حمل‌ ونقل‌ آخرین‌ شرایط‌، مربوط‌ به‌ سال‌ 1983 میلادی‌‌ می‌باشد که‌ به‌ شرایط‌ C ،B ،A  معروف‌ و به‌ ترتیب‌ جایگزین‌ شرایط‌ قدیمی‌ F.P.A ،W.A ،ALL RISKS  شده است.

باربری وانت نیسان

شرکت باربری حمل و بار در امر حمل اثاث منزل نیز فعالیت های زیادی دارد . از جمله حمل اثاثیه منزل شرق تهران و حمل اثاثیه منزل شمال تهران در تهران و حمل اثاث منزل اصفهان و حمل بار اصفهان ، حمل اثاثیه منزل در کرج و حمل اثاثیه منزل در مشهد نیز بخشی از فعالیت های بین شهری شرکت حمل و بار در امر حمل اثاثیه منزل است .

باربری کامیون تریلی

شرکت حمل و بار شبکه ی وسیع و طیف گسترده ای از خدمات حمل و نقل جاده ای را ارائه می نماید ، و این نوع خدمات ، حوزه تخصصی این شرکت می باشد . مشتریان ما از کارکردن با یک پیمانکار معتبر که کیفیت های بالای استاندارد را رعایت می نماید ، لذت می برند . ما راه حل هایی را از لحظه خروج کالا از مبدا تا مهلت مقرر شده برای تحویل کالا به مقصد ارائه کرده و برنامه ریزی دقیق می کنیم.

باربری کامیون تریلی یخچالدار

شرکت حمل و بار کالای سردخانه ای شما را بوسیله کامیون های یخچالدار خود در مسیرهای کوتاه و بلند با تخصص بالا و چندین ساله حمل می کند. این اطمینان را داشته باشید که هزینه های حمل و نقل شما با ارسال ما کاهش چشمگیری خواهد یافت و شما با خیال راحت متمرکز در کار اصلی خود خواهید بود، زیرا ما نیازمندی ها و حساسیت های مرتبط با ارسال کالا در دمای خاص را درک می کنیم

حمل و نقل ترانزیت بین المللی

حمل و نقل بین‌ المللی کالا عبارتست از جابجایی و حمل و نقل کالا از نقطه‌ ای در داخل کشور به نقطه‌ ای در خارج از کشور و داخل کشور دیگر با رعایت قوانین و مقررات حاکم بر آن . تعریف ترانزیت در ماده یک قانون حمل و نقل و عبور کالاهای خارجی : " ترانزیت خارجی کالا عبارت است از سلسله مراحلی که طی آن کالایی از مبادی خارجی به مقصد کشور ثالث و یا نگهداری آن در مناطق حراست‌ شده و ترتیب حمل تدریجی آن به تقاضای صاحب کالا از قلمرو جمهوری اسلامی ایران از یک نقطه مرزی کشور وارد و مآلا از همان نقطه یا از ‌دیگر نقاط مرزی کشور خارج می‌گردد . "

حمل و نقل تریلی یخچالدار بین المللی

حمل و نقل زمینی به دسته های مختلفی در مقیاس بین المللی و داخلی تقسیم می شود . کسب و کار حمل و نقل بین المللی به صورت زمینی عموماً برای حمل و نقل کالای داغ بازار توسط تجار و شرکت های مختلف با سرویس های متفاوت یخچالدار انجام می شود . این کالا می توانند  موارد خوراکی همچون چای ، چای سبز ، قهوه ، خوراکی های ارگانیک ، میوه و سبزیجات ، گوشت و مرغ ، تخم مرغ و غیره را شامل شوند . بعضی از این موارد به حمل و نقل تخصصی تری نسبت به بقیه نیازمند هستند.

Enter your keyword