اخبار

از اخبار و رویدادهای به روز مطلع شوید.

صدور بارنامه دولتی وانت نیسان

امروزه به علت شرایط اقتصادی اکثر افراد به دنبال باربری با وانت بار و وانت نیسان به علت قیمت بسیار مناسب تر می باشند؛ قوانین و ضوابطی در حمل بار با وانت نیسان از سوی دولت تعیین شده است که برای حمل و نقل بار با این خودرو ها به نفع مشتری می باشد. یکی از این قوانین صدور بارنامه دولتی است که این قانون خیال شمارا جهت قانونی بودن وانت و نیسان باربری راحت تر می کند. شرکت باربری حمل و بار یکی از معتبر ترین شرکت های حمل و نقل است که تمامی خدمات حمل و باربری را با مجوز و صدور بارنامه ی معتبر و بهترین قیمت انجام می دهد.

بارنامه دولتی وانت نیسان:

طی این قانون راننده وانت نیسان موظف است پیش از حمل و نقل بار برای گرفتن بارنامه اینترنتی اقدام کند و تمام اطلاعات را به صورت قانونی در اختیار سامانه بارنامه وانت بار قرار دهد.برای همین افراد متفرقه و سودجو دیگر نمی توانند سر مشتری را کلاه بگذارند و بار شما را از مسیر درست خارج کنند و همه چیز تحت نظر قانون شکل میگیرد.

حمل بار با نیسان به شهرستان با بارنامه دولتی در شرکت حمل و بار:

یکی از پر استفاده ترین خدمات وانت و نیسان ها، حمل بار نیسان و وانت به شهرستان می باشد. چند سالی است که حمل بار به شهرستان مستلزم وجود صدور بارنامه ی دولتی و قانونی می باشد. در انتخاب شرکت باربری برای انتقال بار با وانت باید به چند فاکتورمانند: توجه به لیست بار ،توجه به بارنامه قانونی و مدارک و مجوز فردی که برای حمل بار با وانت به شهرستان اعزام شده است؛ توجه ویژه نمایید که به جرات می توان گفت شرکت حمل و بار تمامی فاکتورهای گفته شده را در حمل بار با وانت دارا می باشد.

آیا حمل بار با وانت بین شهری مستلزم دریافت بارنامه دولتی است؟

بله. باید این را گفت که چند ماهی است که قانون دریافت بارنامه وانت نیسان برای حمل بار بین شهری تصویب شده است. برای انتخاب شرکت باربری برای انتقال بار با وانت باید به چند فاکتورمانند:جنس بار مورد حمل و یا وزن و اندازه آن در قیمت حمل بار با نیسان و همین طور میزان مسافتی که باید طی کند و بارنامه و مدارک راننده ی باربر توجه ویژه ای نمایید.

آیا صدور بارنامه دولتی بر نرخ کرایه باربری وانت نیسان تاثیر می گذارد؟

خیر. دریافت بارنامه الکترونیکی و دریافت بارنامه وانت اقدامی است که به اجبار باید از طرف راننده یا شرکت باربری انجام گیرد و قیمت بارنامه وانت جزو هزینه های باربری پیش تر محاسبه شده است و لازم نیست که به صورت جداگانه محاسبه گردد .این موضوع طبیعتا نباید تاثیری بر قیمت و هزینه های حمل و باربری با وانت نیسان بگذارد.در غیر این صورت بهتر است به فرد یا شرکت معتبر دیگری مانند شرکت حمل و بار که یکی از معتبر ترین شرکت های حمل و باربری است، برای حمل بار با نیسان و وانت مراجعه فرمایید.

 

جمع بندی:

معمولا برای انتقال و حمل بارهای سنگین به نقاط مختلف، احتیاج به یک بارنامه رسمی و دولتی می باشد.این مقوله برای حمل بار با وانت و نیسان هم یکسان است و شرکت حمل و بار موظف است که بارنامه صادر کند که شرکت حمل و بار معمولا در تمامی خدمات حمل و نقلی خود علی الخصوص حمل بار وانت نیسان این کار را انجام می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Enter your keyword