صفحه اصلی 222

Oops...
Slider with alias home 1 not found.

خدمات باربری حمل و بار

باربری تهران و کرج

حمل و بار خدماتی اعم از کرایه وانت بین شهری ، حمل بار به شهرستان با نیسان، و همچنین حمل بار با انواع کامیونت به شهرستان را در تمام ساعات شبانه روز حتی ایام تعطیل را به هموطنان گرامی ارائه می دهد.

حمل و بار با هدف تسهیل فرآیندهای اسباب کشی و جابجایی و حمل بار، کلیه امور و نیازمندی‌های لازم از برنامه‌ریزی تا اجرا را فراهم کرده است.

درباره حمل و بار

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد، تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد، در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها، و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی، و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.
[g5plus_button title=”اطلاعات بیشتر” align=”right” link=”url:https%3A%2F%2Fhamlobar.com%2Fabout-us-2%2F|title:%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D9%87%20%D9%85%D8%A7||”]

چرا حمل و بار؟

برخی از ویژگی‌های ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد.

اهداف ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد.

چشم‌انداز ما

باربری و اتوبار ظریف بار تهران با پرسنل با سابقه و تجهیزات مناسب ، در امر باربری می کوشد اثاث کشی آسان و با آرامش را برای شما به ارمغان بیاورد. شرکت باربری تهران با دارا بودن سابقه طولانی در امر اثاث کشی و همچنین با تکیه بر رزومه طولانی وبلند مدت خود و همچنین پرسنل توانمند خود می تواند بهترین خدمات را ارائه دهد.

خدمات باربری حمل و بار

[g5plus_icon_box layout_style=”ib-left” icon_bg_shape=”icon-bg-circle” icon_scheme_color=”icon-scheme-gray” hover_style=”hover-creative” title=”مارکتینگ قوی” description=”تقویت سیستم ناوگان بین شهری به منظور انعقاد قراردادهای بلند مدت با حفظ و تضمین منافع طرفین با صاحب ماشین هایی که به صورت انحصاری و با سابقه طولانی در اختیار این شرکت قرار دارند و یا همچنین با مالکین کامیونهایی که مایلند به طور انحصاری و با قرارداد بلند مدت در اختیار شرکت قرار گیرند .” icon_font=”flaticon-forklift-with-boxes” el_class=”mg-bottom-40 sm-mg-bottom-30″][g5plus_icon_box layout_style=”ib-left” icon_bg_shape=”icon-bg-circle” icon_scheme_color=”icon-scheme-gray” hover_style=”hover-creative” title=”دریافت و ارسال سریع بار” description=”تقویت سیستم مدیریت دریافت و ارسال و توزیع بار و کالای مشتریان با مسئولیت پاسخگویی مستقل و کنترل تردد در مسیر رفت و برگشت رانندگان با تجهیزات مسیریابی از طرف شرکت و سازمان راهداری به منظور ارائه هرچه بهتر خدمات و بالا بردن کیفیت حمل و نقل و مدیریت زمان تحویل مرسوله توسط طرفین سند حمل یا بارنامه .” icon_font=”flaticon-delivery-truck” el_class=”mg-bottom-40 sm-mg-bottom-30″][g5plus_icon_box layout_style=”ib-left” icon_bg_shape=”icon-bg-circle” icon_scheme_color=”icon-scheme-gray” hover_style=”hover-creative” title=”کیفیت برتر” description=”خدمات مجموعه بر اساس مشتری مداری و مشتری سالاری .
تجهیز مرحله ای ناوگان برون شهری و ارائه خدمات از درب فروشگاهها و موسسات و شرکتها به درب مقصد به منظور بالا بردن سطح رضایت مشتری و در نهایت توجه و برآورده کردن نیاز و انتظارات مشتریان با افزایش تعداد مشتریان راضی و تبدیل آن به مشتریان وفادار .” icon_font=”flaticon-forklift-with-boxes” el_class=”mg-bottom-40 sm-mg-bottom-30″]
صفحه اصلی 222

در زمینه حمل و نقل جاده ای ، این شرکت با ارائه سرویس های منظم جاده ایِ دو طرفه بین ایران و کشورهای ترکیه و امارات و قطر و کشورهای اروپایی و همچنین حمل کالا به هر دو روش FTL و LTL و ارائه نرخ های رقابتی و بهره مندی از خدمات بهترین کریرهای اروپایی ، تجربه ای منحصر بفرد را برای صاحبان کالا فراهم می آورد .

حمل و نقل بین المللی یخچالدار حمل و بار ارائه دهنده خدمات یخچالی به صورت کامیون وتریلی به کشور های ترکیه ، امارات و کشور های اروپایی می باشد . در خصوص حمل کالاهای فاسد شدنی این شرکت تجهیزات لازم و مربوطه را در اختیار دارد . تفاوت عمده و قابل محسوس را در ارائه خدمات حرفه ایی به مشتریان ، در زمان همکاری با شرکت ما خواهید دید .

باربری و حمل مواد غذایی و فاسد شدنی ، گوشت ، مرغ ، ماهی ، میگو ، کنسانتره ، میوه ، لبنیات ، کمپوست و … با ماشین های ترموکینگ دار (بالای صفر و زیر صفر تا دمای ٣٠- درجه)

با انواع ماشین یخچالی ، تریلی یخچالدار ، کامیون یخچالدار در سراسر ایران آماده سرویس دهی به صاحبان کالا هستیم .

شرکت حمل بار و باربری بین شهری حمل و بار در فیلد حمل و نقل برون شهری فعالیت گسترده ای دارد . این شرکت تمام تلاش خود را بر پایه رضایت مشتریان عزیز قرار داده است تا مشتریان با خیالی آسوده بتوانند بار خود را در مقصد دریافت کنند .

این شرکت ، در تمامی نقاط تهران آماده خدمت رسانی به همشهریان گرامی است . باربری شمال تهران ، باربری جنوب تهران ، باربری در شرق تهران و باربری غرب تهران ، قسمتی از فعالیت های گسترده نیسان بار تهران به شهرستان شرکت ماست .

بیمه باربری یا بیمه‌ حمل‌ و نقل‌ كالا بیمه ای است‌ كه‌ بیمه‌گر ، درمقابل‌ دریافت‌ حق‌ بیمه‌ متناسب‌ با پوشش‌ بیمه‌ ای‌ از بیمه‌گذار و درخواست مشتری ، تعهد می‌كند که چنانچه‌‌ مورد بیمه‌ در جریان‌ حمل‌ ‌از مبدأ به ‌مقصد مندرج‌ در بیمه‌ نامه‌ ، به ‌علت ‌وقوع ‌یكی ‌از خطرهای ‌تحت پوشش بیمه نامه ، ‌تلف‌ و یا دچار خسارت ‌شود و یا بیمه‌گذار یا ذی نفع ‌هزینه هایی در رابطه با این خطرها متحمل ‌‌گردد ، هزینه های مذکور را پرداخت نماید .

تمامی کالاهای شما توسط این شرکت بیمه شده و با خیالی آسوده می توانید ارسال بار را انجام دهید .

    خانه خدماتدرباره ماتماس با ما