Revolution Slider Error: The param Slider Width should not be empty.

خدمات باربری حمل و بار

چشم اندازهای مشاوران ما

باربری و اتوبار ظریف بار تهران با پرسنل با سابقه و تجهیزات مناسب ، در امر باربری می کوشد اثاث کشی آسان و با آرامش را برای شما به ارمغان بیاورد. شرکت باربری تهران با دارا بودن سابقه طولانی در امر اثاث کشی و همچنین با تکیه بر رزومه طولانی وبلند مدت خود و همچنین پرسنل توانمند خود می تواند بهترین خدمات را ارائه دهد.

مارکتینگ قوی

تقویت سیستم ناوگان بین شهری به منظور انعقاد قراردادهای بلند مدت با حفظ و تضمین منافع طرفین با صاحب ماشین هایی که به صورت انحصاری و با سابقه طولانی در اختیار این شرکت قرار دارند و یا همچنین با مالکین کامیونهایی که مایلند به طور انحصاری و با قرارداد بلند مدت در اختیار شرکت قرار گیرند .

دریافت و ارسال سریع بار

تقویت سیستم مدیریت دریافت و ارسال و توزیع بار و کالای مشتریان با مسئولیت پاسخگویی مستقل و کنترل تردد در مسیر رفت و برگشت رانندگان با تجهیزات مسیریابی از طرف شرکت و سازمان راهداری به منظور ارائه هرچه بهتر خدمات و بالا بردن کیفیت حمل و نقل و مدیریت زمان تحویل مرسوله توسط طرفین سند حمل یا بارنامه .

کیفیت برتر

خدمات مجموعه بر اساس مشتری مداری و مشتری سالاری .
تجهیز مرحله ای ناوگان برون شهری و ارائه خدمات از درب فروشگاهها و موسسات و شرکتها به درب مقصد به منظور بالا بردن سطح رضایت مشتری و در نهایت توجه و برآورده کردن نیاز و انتظارات مشتریان با افزایش تعداد مشتریان راضی و تبدیل آن به مشتریان وفادار .

 

در زمینه حمل و نقل جاده ای ، این شرکت با ارائه سرویس های منظم جاده ایِ دو طرفه بین ایران و کشورهای ترکیه و امارات و قطر و کشورهای اروپایی و همچنین حمل کالا به هر دو روش FTL و LTL و ارائه نرخ های رقابتی و بهره مندی از خدمات بهترین کریرهای اروپایی ، تجربه ای منحصر بفرد را برای صاحبان کالا فراهم می آورد .

   حمل و نقل یخچالدار بین المللی

    

    

   حمل و نقل بین المللی یخچالدار حمل و بار ارائه دهنده خدمات یخچالی به صورت کامیون وتریلی به کشور های ترکیه ، امارات و کشور های اروپایی می باشد . در خصوص حمل کالاهای فاسد شدنی این شرکت تجهیزات لازم و مربوطه را در اختیار دارد . تفاوت عمده و قابل محسوس را در ارائه خدمات حرفه ایی به مشتریان ، در زمان همکاری با شرکت ما خواهید دید .

     حمل و نقل تریلی و کامیون داخلی

      

     شرکت حمل و بار ، حمل انواع بارهای سبک و سنگین با انواع تریلی و انواع کامیون را در اختیار شما قرار می دهد .
     استفاده از انواع تریلی برای بارهای مختلف ، توانایی حمل انواع بار و حمل بار با تریلی بغلدار و تریلی چادری ( ترانزیت ) به تمامی نقاط کشور ما را به یک شرکت حمل و نقل معتبر تبدیل کرده است .

       باربری کامیون و تریلی یخچالدار داخلی

        

       باربری و حمل مواد غذایی و فاسد شدنی ، گوشت ، مرغ ، ماهی ، میگو ، کنسانتره ، میوه ، لبنیات ، کمپوست و … با ماشین های ترموکینگ دار (بالای صفر و زیر صفر تا دمای ٣٠- درجه)

       با انواع ماشین یخچالی ، تریلی یخچالدار ، کامیون یخچالدار در سراسر ایران آماده سرویس دهی به صاحبان کالا هستیم .

         باربری وانت نیسان

         شرکت حمل بار و باربری بین شهری حمل و بار در فیلد حمل و نقل برون شهری فعالیت گسترده ای دارد . این شرکت تمام تلاش خود را بر پایه رضایت مشتریان عزیز قرار داده است تا مشتریان با خیالی آسوده بتوانند بار خود را در مقصد دریافت کنند .

         این شرکت ، در تمامی نقاط تهران آماده خدمت رسانی به همشهریان گرامی است . باربری شمال تهران ، باربری جنوب تهران ، باربری در شرق تهران و باربری غرب تهران ، قسمتی از فعالیت های گسترده نیسان بار تهران به شهرستان شرکت ماست .

           بیمه باربری یا بیمه‌ حمل‌ و نقل‌ کالا بیمه ای است‌ که‌ بیمه‌گر ، درمقابل‌ دریافت‌ حق‌ بیمه‌ متناسب‌ با پوشش‌ بیمه‌ ای‌ از بیمه‌گذار و درخواست مشتری ، تعهد می‌کند که چنانچه‌‌ مورد بیمه‌ در جریان‌ حمل‌ ‌از مبدأ به ‌مقصد مندرج‌ در بیمه‌ نامه‌ ، به ‌علت ‌وقوع ‌یکی ‌از خطرهای ‌تحت پوشش بیمه نامه ، ‌تلف‌ و یا دچار خسارت ‌شود و یا بیمه‌گذار یا ذی نفع ‌هزینه هایی در رابطه با این خطرها متحمل ‌‌گردد ، هزینه های مذکور را پرداخت نماید .

           تمامی کالاهای شما توسط این شرکت بیمه شده و با خیالی آسوده می توانید ارسال بار را انجام دهید .

             درخواست سفارش

             مبداء تهران و کرج، مقصد سراسر ایران             فاکتور های شرکت

             برخی از ویژگی های ما

             امروزه فعالیت شرکت حمل و نقل برون شهری علاوه بر حمل و جابجایی بار و اثاثیه از شهری به شهر دیگر ، شامل انتقال بار و ترانزیت کالا به  کشورهای دیگر می شود . این شرکت ها برای کمک به مردم در امر جابه جایی بار ایجاد شده اند تا از این راه به افراد و شرکتها و دیگر بخشها کمک کنند و حجم سختی کار را کاهش دهند تا افراد با دغدغه ی کمتری  بتوانند امر جابجایی را انجام داده و مرسوله خود را از شهری به شهر دیگر و یا از کشوری به کشور دیگر ارسال کنند .

             160

             شهرهای تحت پوشش

             18

             کشورهای تحت پوشش

             321810

             بارهای ارسال شده

             20

             سالهای تجربه

             Enter your keyword