اخبار

از اخبار و رویدادهای به روز مطلع شوید.

انواع بار وانت نیسان

انواع بار وانت نیسان

بارها برای همه ما این موضوع پیش آمده است که برای جابجایی و حمل بارهایمان از وانت نیسان ها کمک گرفته ایم. حمل و جابجایی بار و اثاثیه با وانت دارای ظرفیتی مخصوص می باشد که در صورت بارگیری بیش از حد ظرفیت می تواند روند باربری را مختل نماید.
همانطور که گفتیم ظرفیت وانت بارها یک ظرفیت محدود است که معمولا این ظرفیت در شرکت های باربری برای حمل بارها تعیین می گردد. در ادامه ی مطلب از سایت حمل و بار با ما همراه باشید تا در رابطه با انواع بار وانت نیسان ها و ظرفیت باربری وانت نیسان ها بیشتر صحبت کنیم.

انواع بار وانت نیسان

ظرفیت وانت نیسان ها چقدر است؟

تعیین ظرفیت وانت نیسان ها کاملا بستگی به شرکت تولید کننده وانت نیسان دارد. با توجه به تقسیم بندی کلی انواع وانت نیسان ها از نظر ظرفیت به سه دسته ی : وانت نیسان های سبک با ظرفیت حمل بار نیم تن، وانت نیسان های نیمه سنگین با ظرفیت حمل بار سه چهارم تن و وانت نیسان های سنگین با ظرفیت بالای یک تن تقسیم می گردند.

روند پیشرفت خودروهای وانت نیسان در ایران:

با توجه به شرایط اقتصادی کنونی جمل بار با وانت نیسان یکی از پرطرفدار ترین روش های حمل وسایل درون شهری و برون شهری می باشد. حدود 50 سال از ورود اولین وانت نیسان به چرخه حمل و نقل کشور می گذرد. در طی این 50 سال این روند تغییر بسیار کمی داشته است و نوع و ظرفیت خودروهای وانت نیسان تغییری نکرده اند.
یکی از معروف ترین خودروها در زمینه ی وانت بار، وانت نیسان آبی برای حمل بار های سنگین می باشد. ظرفیت حمل بار این خودرو بیش از یک تن و گاهی اوقات تا ۲ تن نیز برآورد می شود

برای حمل و نقل درون شهری از کدام خودروهای وانت بار می توان استفاده نمود؟

معمولا برای حمل و جابجایی بار درون شهری، دو خودروی تندر ۹۰ و مزدا دو مورد از مناسب ترین خودروها در بابری هایی با بار متوسط به حساب می آیند. این دو خودرو دوتا از قدرتمند ترین خودرو های حمل بار با استهلاک پایین تر به نسبت سایر وانت ها می باشند. این دو خودرو توانایی حمل بار تا ۸۰۰ کیلوگرم را دارند. همچنین بدنه این خودرو ها بسیار محکم می باشند و به راحتی در حمل بار دچار آسیب نمی شوند.
یکی دیگر از خودروهای محبوب در حمل و نقل های درون شهری، خودروی وانت کارا می باشد. این خودرو با ظرفیت حمل بار ۱۰۰۰ کیلوگرم نقش مهمی در باربری لوازم منزل ایفا می کند.

کدام خودروهای وانت مناسب جابجایی بارهای سنگین است؟

به طور کلی حمل بار با وزن بالا توسط خودروهای وانت توصیه نمی شود اما برای این که بار درون خودرو سالم به مقصد برسد باید از خودرویی متناسب با توان خودرو استفاده نمود.
یکی از خودروهای مناسب برای بابری بارهای سنگین، خودروی تویوتا هایلوکس یک کابینه است. این خودرو توانایی حمل بار تقریبا یک تنی را دارد و تویوتا هایلوکس دو کابین نیز توانایی حمل بار نزدیک به ۲ تن را دارد.
این را باید گفت که در حال حاضر وانت های تویوتا یکی از بهترین خودروها برای حمل بار با وزن زیاد است. طراحی شیک و ظاهر مناسب وانت های تویوتا باعث شده تا بسیاری از شرکت های باربری برای حمل اثاثیه منزل از این خودروها بهره ببرند. همچنین بدنه وانت های تویوتا بسیار محکم است و همین موضوع باعث تبدیل شدن این خودرو به عنوان بهترین خودرو برای حمل بار بین شهری و باربری داخل شهری می باشد. چنانچه برای حمل اثاثیه سنگین در جستجوی بهترین وسیله نقلیه هستند بدون شک تویوتا ایده آل است. بزرگ بودن یا کوچکی خودرو نشان دهنده توان و ظرفیت حمل بار نیست.

خدمات وانت بار توسط شرکت حمل و بار

خدمات وانت بار توسط شرکت حمل و بار

حمل بار با وانت نیسان با صدور بارنامه دولتی سبک و سنگین و صدور بارنامه دولتی وانت نیسان توسط اتوبار حمل و بار یکی از پرطرفدار ترین خدمات این شرکت است. چنان چه برای حمل بار به وانت بار شهرستان و تهران احتیاج به وانت نیسان دارید توصیه می کنیم با شرکت حمل و بار تماس بگیرید.
ناوگان شرکت باربری حمل و بار دارای مجهزترین وانت بارها برای ارائه خدمات باربری در دوران کرونا در پایانه های باربری می باشد. انواع خودروهای وانت این شرکت شامل: وانت نیسان، وانت بار مزدا، وانت تویوتا برای باربری با ظرفیت بالا و… می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Enter your keyword