اخبار

از اخبار و رویدادهای به روز مطلع شوید.

حمل مواد پروتئینی با ایسوزو یخچال دار

حمل مواد پروتئینی با ایسوزو یخچال دار

یکی از شاخه های فعالیت شرکت باربری حمل و بار و اتوبار، خدمات حمل مواد پروتئینی و فاسدشدنی با ماشین های ایسوزو یخچال دار و باربری ماشین های یخچال دار است. شرکت باربری حمل و بار با داشتن مجوز رسمی از سوی سازمان حمل و نقل کشور، می‌تواند با خودروهای ایسوزو یخچال دار، انواع مواد غذایی فاسد شدنی و بارهای حساس مشتریان را با وزن‌ و حجم‌های متفاوت به نقاط مختلف کشور ارسال کند.

ویژگی خودروهای ایسوزوی یخچال دار برای حمل بار:

خودروی ایسوزو مسقف یخچال دار گزینه ای ایده آل و فوق العاده برای ارسال مواد غذایی و دارویی به شهرستان‌ها به حساب می آید. با این حال، علاوه بر ماشین مناسب، نقش راننده نیز در حمل و نقل مواد فاسدشدنی و حساس نقش بسیار مهمی تلقی می شود. هنگام کرایه ایسوزو یخچالدار به شهرستان باید از کارکنان و افراد باتجربه استفاده شود تا هر گونه خسارات ناشی از تغییرات دما را به حداقل برسانند و بار و کالا را به صورت سالم به شهرستان مورد نظر برسانند.
دمای داخل یخچال این خودرو برای حمل مواد غذایی مختلف مانند: لبنیات، گوشت، مرغ و ماهی، دارو، نمونه خون، ارگان‌های زنده بدن جهت پیوند در پزشکی، واکسن، کنسانتره، ذرت، سبزی منجمد، بستنی، میوه و تره بار، تخم مرغ، فراورده‌های پروتئینی، سبزیجات، گل و گیاه و… قابل تنظیم می باشد.
علاوه بر این با این خودرو می توان انواع محصولات دریایی را به صورت کاملا منجمد یا به صورت تازه از بنادر جنوب و شمال کشور به شهرستان‌های مختلف حمل کرد.
شرکت حمل و بار، همچنین حمل بار در مسافت‌‌های طولانی را با خودروی ایسوزوی یخچال دار توسط رانندگان حرفه ای خود تحت پوشش قرار می‌دهد.

 

ایسوزو یخچال دار

نکات مهم در رابطه با خدمات شرکت های بابری و حمل ونقل با انواع ایسوزو یخچال دار توسط شرکت حمل وبار:

حمل بار با ایسوزو یخچال دار معمولا برای مشتریانی توصیه می‌شود که باری که قصد جابجایی آن را دارند، مواد غذایی و خوراکی و داروها را داشته باشند. معمولا یخچال‌های ماشین های ایسوزوی یخچال دار، معمولا به دو صورت دمای بالای صفر و زیر صفر (تا ۳۰- درجه سانتی‌گراد) می باشند.
مشتریان شرکت حمل و بار می‌توانند بارهای مورد نظر خود را به تمام نقاط کشور به راحتی ارسال کنند و مرسوله خود را تا زمان رسیدن به مقصد، پیگیری کنند. همچنین به راحتی می‌توانند سفارش خود را از طریق شماره تماس‌های شرکت حمل بار، ثبت کنند.
در شرکت حمل و بار می‌توانید از خدمات گوناگونی همچون:( کرایه انواع ماشین های یخچال دار، نیسان یخچالدار، کامیونت یخچالدار، تریلی یخچالدار و…) برای ارسال بارها متناسب با وزن آنها استفاده نمایید. توصیه می کنیم برای دریافت اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره و راهنمایی در انتخاب ماشین مناسب، با همکاران ما در شرکت حمل و بار تماس بگیرید.

نحوه محاسبه ی کرایه و حمل بار با ایسوزو یخچالدار به شهرستان

شرکت باربری حمل بار، شرکتی با تجربه بسیار بالا در زمینه باربری انواع بارهای مختلف به تمامی نقاط و باربری شهرک های صنعتی کرج می باشد. کادر تشکیل دهنده ی شرکت حمل و بار از افرادی آموزش دیده ای می باشند که این افراد می توانند به آسانی بارهای فاسد شدنی مانند مواد غذایی، دارویی، فرآورده‌های گوشتی و محصولات دامی و لبنی و غیره را در سریع‌ترین زمان ممکن و با بالاترین استانداردهای حمل و نقل بین‌المللی به مقصد ارسال کنند. منظور از بارهای فاسد شدنی، بارهایی است که ممکن است در اثر تغییر دما، فشار و رطوبت خراب شده و قابلیت مصرف نداشته باشند.
به طور کلی در تعیین نرخ کرایه باربری مواد فاسد شدنی، ۳ عامل بسیار مهم می باشند:

  1. زمان جابجایی
  2. دمای یخچال
  3.  رطوبت داخل یخچال
  4. باربری پایانه حمل و نقل تهران

عوامل نام برده شده، باید در ماشین های ایسوزوی یخچال دار متناسب با باری که حمل می‌کند، تنظیم شوند تا بارها در سلامت کامل به مقصد برسند. همکاران ما با داشتن تجربه کافی در این زمینه، می‌توانند باربری این گونه بارها را بدون توجه به مسافت بین مبدأ و مقصد با بالاترین کیفیت و در صحت و سلامت کامل برعهده بگیرند.

نرخ کرایه ایسوزو یخچالدار

در رابطه با نرخ کرایه خودروی ایسوزو یخچال دار باید گفت، نرخ کرایه این خودرو به نسبت نرخ اجاره کامیونت ایسوزو طبیعتا بیشتر است. زیرا حمل بارهای ایسوزوی یخچالدار به حساسیت و دقت بیشتری نیاز دارد. با این حال، نرخ مشخصی برای حمل بار با ایسوزوی یخچال دار از طرف اتحادیه تعیین می‌شود و ما با تعرفه‌های ارائه شده، خدمات خود را به مشتریان ارائه می‌دهیم.
همچنین نوسانات و شرایط اقتصادی کشور باعث می‌شود که نتوان نرخ مشخصی را برای مشتریان ارائه داد. قیمت باربری معمولا به مسافت مبدأ و مقصد، نوع مرسوله و حجم آن و برخی عوامل دیگر بستگی دارد. بهتر است برای اطلاع از هزینه و قیمت باربری تهران شرکت حمل و بار تماس بگیرید. همکاران ما در هر ساعت از شبانه روز آماده پاسخگویی به شما هستند.

بیمه نامه حمل بار ایسوزو یخچالی

معمولا ما به تمامی مشتریان شرکت حمل و بار توصیه می‌کنیم هنگام باربری با خودروی ایسوزو یخچال دار حتما برای دریافت بیمه‌نامه اقدام کنند. زیرا حمل مواد غذایی کار بسیار ریسکی است و با وجودی که رانندگان و کارکنان شرکت حمل و بار با دقت بسیار زیادی انتخاب می‌شوند و کلیه آموزش‌های لازم در زمینه حمل این‌ قبیل بارها را پشت سر می‌گذارند، با این حال همیشه امکان وقوع اتفاقات غیر منتظره وجود دارد.
با داشتن بیمه‌نامه معتبر، در صورت به وجود آمدن هر گونه مشکلی برای محصولات و بارها مانند خراب شدن یخچال یا تأخیر در رسیدن به مقصد و در نتیجه فاسد شدن مواد غذایی و دارویی، ضربه یا آسیب غیرقابل جبران و… مشتری می‌تواند خسارت خود را به صورت کامل از شرکت بیمه دریافت کند. بیمه نامه حمل بار باربری شرکت حمل و بار بسیار معتبر است و مشتریان عزیز می توانند به راحتی پس از وقوع هرگونه حادثه، خسارات خود را دریافت کنند.
توجه داشته باشید که اگر شرکت باربری دارای بیمه معتبر نباشد، به معنای این است که کار آن شرکت قانونی نیست و در صورت آسیب دیدگی بارها، شرکت مسئولیتی نمی‌پذیرد و در نتیجه مشتری ضرر بسیار زیادی متحمل خواهد شد.

نحوه رزرو ماشین ایسوزوی یخچالدار از شرکت حمل وبار:

در صورتی که سوالاتی دارید و یا برای دریافت راهنمایی برای انتخاب ماشین مناسب نیازمند مشاوره هستید، می‌توانید با مشاوران متخصص شرکت حمل و بار تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت کنید. مشاوران ما درباره نحوه عملکرد شرکت اطلاعات کاملی در اختیار شما قرار خواهند داد تا با اطمینان خاطر بیشتری تصمیم‌گیری کنید. اگر می‌خواهید از خدمات و امکانات متنوع ما مطلع شوید، اگر هنوز نمی‌دانید کدام ماشین باربری برای شما مناسب است و یا هر سوال دیگری با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Enter your keyword